Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri şikayet ve taleplerini; açık, adil, şeffaf ve hızlı bir şekilde çözmeyi taahhüt eder. En önemli hedefimiz; her şikayeti bir teşekküre dönüştürecek %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürdürmektir. 

Bu prensipler ışığında; 

  • Müşterilerimizden gelen şikayetlerin  çözümü aşamasında tüm bilgiler gizlilik prensibi dahilinde korunarak en kısa zamanda değerlendirilmekte , çözülmekte ve 24 saat içerisinde geri bildirimi yapılmaktadır.
  • Müşteri şikayetlerinin çözüm sürecinde ve diğer tüm süreçlerde müşteri odaklılık, bilgiye ulaşım ve objektif yaklaşım ana prensiplerimizdendir.
  • Şikayet analizleri ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler sonucunda ürün ve hizmetlerimiz sürekli iyileştirilmekte ve proaktif yaklaşımla tekrarlanmadan önlem alınmaktadır.
  • Müşteri odaklı yaklaşım ile  zararlarının telafi edilme süreci şeffaf ve adil olarak yürütülmekte ve %100 müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.
  • Kurum içi ve kurum dışı tüm müşterilerimize yapılan bilinçlendirme seminerleri ile uygulamaya yönelik oluşabilecek hatalar azaltılmakta ve ürünlerin doğru kullanımına katkı sa ğlanmaktadır.
  • Politikalarımızı oluştururken ve yürütürken ; ISO 10002 müşteri şikayetlerini ele alma yönetim sistemleri şartları dahilinde belirtilen ve yürürlükte olan kanun, mevzuat ve bizi bağlayan diğer tüm şartlara uyulması tarafımızdan taahhüt edilmektedir.

Related Posts

No related posts found.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir